| General OSGB | Blog

Gezici İSG Hizmeti Nedir?

Gezici  İSG hizmeti olarak adlandırılan Mobil Sağlık Taraması ,işyerlerinde işin işleyişini aksatmadan iş hayatını kolaylaştırmak için sıklıkla kullanılan yöntemdir.Gezici  İSG araçlarında Akciğer filmi, Odyo, SFT, Hemogram, Tetanos, EKG, Açlık kan şekeri, Üre, Kreatinin; Portör Muayenesi vb. tektiler sıklıkla yapılmakta ve dolayısı ile işyerlerinde iş kayıplarını önleyerek hızlı sonuç alınmasını sağlamaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Mobil Sağlık Araçları

İstanbul Avrupa yakasında mobil sağlık hizmetleri konusunda yetkin olarak hizmet veren General OSGB uygun  fiyat ve kaliteli hizmet ile rekabetçilik alanında hizmet vermektedir.

mobil saglik tarama hizmetleri4

İstanbul Avrupa Yakası Laboratuarları

Aynı zamanda İstanbul  Avrupa yakasında bulunan laboratuarlar ile merkezi çözümü müşterine sunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası Mobil Sağlık Araçları

İstanbul Anadolu Yakası Mobil Sağlık Araçları konusunda yetkin olarak General OSGB uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermektedir.

Gezici İSG Araçları (Mobil sağlık Taraması) Ücretleri Nedir?

En çok sorulan soruların birisi de mobil sağlık yada diğer bir deyişle Gezici İSG aracı ücretleri nedir sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı yapılacak olan tetkiklere ve tahlillere göre değişmektedir.

Örneğin Akciğer filmi ,SFT,ODYO,Portör Muayenesi  vb .tetkiklerinin kişi sayısına ve hizmet verilecek yerlere göre fiyatları değişmektedir.Bu konuda rekabetçi ve kaliteli hizmet sağlayıcı OSGB olan General OSGB  Mobil Sağlık Taraması fiyatlarını değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası Laboratuarları

Gelişen işler ve deneyimler konusunda İstanbul Anadolu yakasında bulunan laboratuarlar ile merkezi çözüm ile müşterilerine General OSGB sürekli hizmet sağlamaktadır.

Mobil sağlık taraması (mobil sağlık hizmetleri ), İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında buluna laboratuarlarımız konularında detaylı bilgi için General OSGB ile iletişime geçebilirisiniz.

Portör Muayenesi Nedir?

Portör muayenesi  genelde gıda ve gıda ile alakadar işler yapan işletmede çalışanların yaptırdığı bir tetkiktir.Portör muayenesinin içeriği ile ilgili burun ve ağız kültürü,gaita ve akciğer filmi ile ortaya çıkmaktadır.

Portör Muayenesi Neden Yapılır?

En çok akla gelen sorusu Portör muayenesi neden yapılır ve yapılmasın faydası nedir sorusudur. Bu konuda yapılan çalışmalar sonucunda bulaşıcı yada bulaşma ihtimali olan hastalıklar ortaya çıkmakta ve gıda ile hastalıkların bulaşma riski oluşmaktadır. Bu muayenenin yapılması ile personellerin hastalıklı yada sağlıklı olduğu anlaşılarak hastalıkların önüne geçilebilmektedir.

Blog

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. General OSGB
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Ticaret Merkezi 10 AU 102 Esenler/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.