Kalite Eğitimi

İşletmelerin yüksek standartlara erişebilmesi ve daha büyük bir iş potansiyeline ulaşırken kaliteden ödün vermemesi adına, geniş perspektifli kalite eğitimi vermekteyiz. Tüm dünyada saygıyla karşılanan firmaların toplam kalite yönetimini profesyonel bir şekilde uyguladıkları gerçeğinden hareketle, sözleşmeli olduğumuz işletmelere hem kişisel gelişim hem de kurumsal gelişimi desteklemek adına kalite eğitim hizmetimizi sunmaktayız.

Tamamı alanının uzmanı olan eğitimcilerimizle toplam kalite yönetimi felsefesinin kurumsal kültürünüzle kaynaşması için destek sunuyoruz. Değer üretiminin önemli olduğu günümüzde tüm çalışanlarınızın ortak bir kurumsal kültüre sahip olması ve motivasyonlarının artması için gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz.

Kalite Egitimi 1
Kalite Egitimi 2
Kalite Egitimi 3
Kalite Egitimi 4

Kalite Eğitimi Konuları

Bir kuruma gerekli olan tüm kalite eğitimi konuları periyodik aralıklarla verilmektedir. Tüm birimler ve meslek grupları için planlanan ve eğitimlere kimlerin katılacağına işletme sahipleriyle birlikte karar veriyoruz. Tüm personelin katılması gereken kalite eğitimlerini üretim sürecini aksatmayacak şekilde bölümler halinde planlamaya alıyoruz.

Bu kapsamda verdiğimiz kalite eğitimi konuları;

  • Kalite Yönetim Sistemi
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • Otomotiv Sektörü Yönetim Sistemi
  • Çevre Yönetim Sistemi
  • Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
  • İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi
  • Medikal Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi
  • Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi

Kalite Yönetim Sistemi

Global dünyada sadece yerel rekabetin değil uluslar arası rekabetin de kızıştığı bu dönemde kalite yönetim sistemi anlayışının firmalarda egemen olması gerekmektedir. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve sürekli gelişimi sağlamak için kalite yönetimi odaklı bir kurum felsefesi oluşturmak için gerekli eğitimleri General OSGB olarak profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından kalite sistemi olarak belirlenen 9001 modülüne uygun olarak, kurumlarda kalite anlayışının geliştirilmesi, işletmenin karının artması, verimliliğin ve potansiyelin gelişmesi, yönetimin daha faal hale gelmesi, kurum içi sağlıklı iletişim kurulması, izleme, kontrol, müşteri memnuniyetinin artması temel hedefler olmaktadır.

Bunu izleyen süreçte işletmelerin daha bütünsel bir yaklaşımla kalite vizyonuna uygun hareket ederek gelişmeleri izlenmekte ve değerlendirilmektedir. Japonya’nın gelişmesinin altında yatan toplam kalite felsefesinin kurumlarınıza yerleşmesi için General OSGB desteği, uzman kadroların eğitimiyle hayata geçmektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

General Osgb


Adres Bilgileri

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun