Kurumsal İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Güvenliği Uzmanlığı

General OSGB , T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’nde belirtilen niteliklere haiz olduğundan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmış ve yetkilendirilmiş bir OSGB olarak, bu hizmetlere ihtiyaç duyan işyerlerinin ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefiyle 2014 yılında faaliyete başlamıştır.

General OSGB, Sağlıklı , Güvenli ve Verimli iş ortamlarının oluşturulması prensibini benimseyerek, İş sağlığı ve İş Güvenliği, İSG Eğitimleri, Acil eylem planı, Risk Analizi, Periyodik Kontroller ,Yüksekte Çalışma Eğitimleri,Patlamadan Korunma Dokumanı hazırlanması vb. alanlarında hizmet veren bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’dir. Kurulduğu ilk günden beri devamlı araştırmacı ,yenilikçi ve İsg alanında iyi uygulama örneklerini yakından takip ederek İSG uygulamalarını Hizmet verdiği firmalara önermektedir.

kurumsal general osgb

General OSGB olarak İSO 9001-2008 ve OHSAS 18001 Kalite belgelerine sahip ve bu kalite standartlarında hizmet vermektedir.Hizmet vermiş olduğu firmaların ihtiyaçları doğrultusunda İSG yönetim sistemi oluşturarak bu sistem üzerinden gerekli olan takipler yapılmaktadır.

Ayrıca Gizlilik politikası ile tüm şirket sırlarınız korunmaktadır.

Şirket olarak girmiş olduğunuz tüm İSG ile ilgili denetim ve gözetimlerinizde yanınızda destek oluyoruz.

Misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaçları doğrultusunda güncel mevzuatlar ışığında İSG danışmanlığı yapmak ve hizmet kalitemizi iyileştirerek Hizmet verdiğimiz Firmalar başta olmak üzere İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kültürüne katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;

İş sağlığı ve İş Güvenliği alanında üstün hizmet kalitesi anlayışı ile yenilikçi,dinamik ve sistematik hizmet verebilmek ,Dünyadaki iyi uygulama örneklerini yakından takip ederek ülkemizde de iyi uygumla örneklerinin tesis edilebilmesine çalışarak Türkiye’de seçkin ve önder İş Sağılığı ve İş Güvenliği firması olmaktır.

İSG Politikamız;

Sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin, personelimizin ve diğer ilgili şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve tedbirleri almak/aldırmak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimizi, personelimizi ve ilgili diğer şahısların bilinçlenmesini sağlamak,  iş sağlığı ve güvenliği sistemimizi geliştirmek  ve sürekli iyileştirmek, Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara uygun çalışmaktır. Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulatmaktır.İSG hizmetlerinde zamanında ve planlı bir şekilde hizmet akışı sağlamaktır.

Kalite Politikamız;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak 

  • Yasalara, mevzuatlara uygun çalışmak 

  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek 

  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitim seviyesini artırmak ve bilgi ve beceri seviyesi yüksek kaliteli personeller ile hizmet vermektir.

  • Yaptığımız tüm İSG hizmetlerinin aynı zamanda hizmet verdiğimiz müşterilerimize özel panel sayesinde takip ve kontrolünü Takip sistemi ile sağlayarak şeffaf ve güvenilir bir şekilde hizmet tesis etmektir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

General Osgb


Adres Bilgileri

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun