| General OSGB | OSGB

OSGB İstanbul (Uygun Fiyat Garantisi)

İş güvenliğine en fazla ihtiyaç duyulan alanlarda sunulan hizmetler OSGB İstanbul firmaları tarafından kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık görevlisi görevlendirmeyle ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetki verilen Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, çalışma hayatının çok yoğun olduğu İstanbul’da firmalara destek vermeye devam etmektedir.

Sadece personel görevlendirmesi değil acil durum eylem planı, risk analizi ve iş sağlığı-güvenliği eğitimlerini de hazırlayıp hizmet şeklinde sunan OSGB’ler işyerinin birçok eksiğini bu bağlamda gidermektedir.

İstanbul OSGB Listesi
İstanbul OSGB Listesi
OSGB İstanbul Avrupa
OSGB Sağlık Raporu

OSGB İstanbul Avrupa

Söz konusu dünyanın en önemli kentlerinden biri ve Türkiye’nin metropol şehri olunca, iş çevreleri kendileri için gerekli olan iş sağlığı ve güvenliği hizmetini bulmak için OSGB İstanbul Avrupa firmalarını aramaktadırlar.

İş sağlığı alanında işyeri hekimi ve hemşire gibi diğer sağlık personeli, iş güvenliği alanında ise A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları profesyonel şekilde hizmetlerini sürdürmektedirler. İş yerlerinin iş güvenliği anlamında almak zorunda oldukları tüm yasal tedbirleri ve işçilerin sağlıklarıyla ilgili tüm periyodik kontrolleri yapmalarını sağlayan OSGB hizmeti, bunu görevlendirdiği personelleri aracılığıyla yapmaktadır.

OSGB İstanbul Anadolu Yakası

Özellikle hizmetin biraz daha önemli olduğu yerlerde OSGB İstanbul Avrupa Yakası firmaları personel görevlendirmesini çok daha fazla yapmak zorunda kalmaktadır. Bu yüzden Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri bünyelerinde birçok iş güvenliği uzmanı istihdam etmektedir.

Merkezi bir takip sistemi ile verilerin tek elden toplanmasını sağlayan yazılım programı üzerinden yapılan tüm sözleşmeli görevlendirmeler ve doldurulan raporlar, yıl sonunda birleştirilip ana rapora dönüştürülmektedir. Sıkı bir eğitimden geçen iş güvenliği uzmanları mezun oldukları alanlara göre ve çalışacakları sektöre göre A, B ve C sınıfı olarak gruplara ayrılmaktadırlar.

OSGB Firmaları Listesi
En İyi OSGB Firmaları
İstanbul OSGB
İş Güvenliği Uzmanlığı Çözümleri

OSGB Firmaları Listesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının hem işyerlerindeki iş güvenliğini arttırmak hem de işçilerin sağlığını korumak adına son zamanlarda attığı adımlar ve çıkarttığı yönetmelikler, işletmeleri OSGB firmaları listesi arayışına sevk etmiştir.

Çalışılan sektör ve bölgeye göre farklı OSGB firmaları listesine erişebilmek mümkündür. Ancak bir OSGB firması ile anlaşılırken deneyimli olmasına ve yaptıkları çalışmalara bakılmasında fayda vardır. Zira yapılacak yanlış işlemler işyerinin güvenliğini azaltacağı gibi işçilerin sağlığını korumayı zorlaştıracak ve bu da neticede iş kazalarının yaşanmasına yol açacaktır. 

Yaşanacak can ve mal kayıplarını önlemek, yasal olarak zor durumda kalmamak ve sigorta tazminatı gibi problemler ile karşı karşıya kalmamak için danışmanınızı yani Ortak Sağlık Güvenlik Biriminizi iyi seçmenizi öneririz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. General OSGB
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Ticaret Merkezi 10 AU 102 Esenler/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.