| General OSGB | İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İSG Belgesi Ne Zaman Aktif Olur?

İş sağlığı ve güvenliği alanı sürekli olarak ihtiyaç duyulan bir alan olup özellikle de daha çok inşaat, şantiye, fabrika gibi alanlarda daha da etkili bir meslek dalıdır. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak isteyenler İSG belgesi ne zaman aktif olur gibi soruları da çok fazla sormaktadır.

İSG belgeleri, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak isteyen kişilerin mutlaka sahip olması gereken belgeler olup aktif iş hayatında da iş kimliğine sahip oluşun bir niteliğidir. İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı belgeleri 5 yıl süreyle geçerli olup kişilerin gerekli kurumlardan eğitimleri tamamladıktan sonra e devlet üzerinden gerekli işlemleri yapmasıyla birlikte belgeler aktif olmaktadır.

İSG Belgesi Ne Zaman Aktif Olur? - General OSGB

İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman olmak isteyenlerin mutlaka sahip olması gereken İSG belgeleri eğitim kurumları tarafınca kişiye tanınmaktadır. Buna göre özellikle de iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak kariyer planı yapmayı düşünen kişilerin İSG belgesi için gerekli tüm işlemleri eksiksiz olarak yapmasında ve e devlet sistemi üzerinden de temin etmesinde yarar vardır.

Daha fazla '' İş Güvenliği Uzmanlığı '' içeriği için hemen generalosgb.com/is-guvenligi-uzmanligi.html bağlantısını ziyaret etmelisiniz. Hazırladığımız içeriklerde iş güvenliği uzmanlığı alanında güncel gelişmeleri takip edebilir ve bu sektördeki sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.!

İSG Takip Sistemi

İSG takip, e devlet üzerinden iş sağlığı ve uzmanlığı için gerekli olan belgenin takip edilmesi için kullanılan bir sistem türüdür. İSG takip ile birlikte bu alanda kendini kariyer olarak geliştirmek isteyen, aktif iş hayatını başlatmak isteyen kişiler belgelerini daha doğru ve sistemli biçimde takip etme fırsatları da bulur. Buna göre özellikle de kişilerin İSG takip ile birlikte her zaman için daha güvenilir, hızlı ve gerçek bilgileri alması da mümkündür. İSG takip sisteminde size özel atanan bilgiler ile birlikte sertifika ya da iş sağlığı ve güvenliği belgenizi daha iyi biçimde takip edebilirsiniz.

İSG Takip, Katip Sistemi - General OSGB

İSG takip iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı noktasında eğitimler alarak belge için takip sağlamak isteyenlerin mutlaka takip etmesi gereken İSG takip sistemi e devlet üzerinden ya da uygulamalar üzerinden kolayca takip edilebilir. Nitekim bu alanda sürekli olarak araştırmalar yapan ve neticesinde belgesinin ne zaman hangi koşullarda çıkarılacağına dair bilgi arayan kimseler için büyük bir fırsattır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası Başvuruları - General OSGB

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası Başvuruları

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası için başvurular her geçen gün artmakla birlikte yine bu alanda kişiler belgelerinin takibi için de İSG takip sistemini çok fazlasıyla kullanmaktadır. Özellikle de mühendislik öğrencilerinin staj yerlerine girmesi için bile gerekli olan iş sağlığı ve güvenliği sertifikası birçok yerde büyük öneme de sahiptir. Sizler de iş sağlığı ve güvenliği sertifikası için mutlaka online ya da online olmayan eğitimlere katılım göstermeli, bununla birlikte eğitim sonucunda sertifika kazanmaya da hak kazanmalısınız. İSG takip üzerinden de aynı şekilde uzmanlık belgenizin son durumunu da öğrenebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. General OSGB
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Ticaret Merkezi 10 AU 102 Esenler/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.