| General OSGB | İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İSG Sertifika Vize Tarihi Geçerse Ne Olur?

İş sağlığı ve güvenliği konusunda araştırmalarını sürdürerek bu alandaki belge ve sertifikalarını kazanmak da isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de İSG sertifika vize tarihi geçerse ne olur sorusudur. Buna göre özellikle de iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmalarına devam etmek isteyen, kariyer planı yapmak isteyen kişilerin gerekli eğitimleri de alarak istediği sertifikaları almaları için mutlaka sistemi iyi biçimde takip etmeleri gerekmektedir. İş sağlığı ve güvenliği sertifikalarının süresi 5 yıl olup aynı zamanda da bu süreyi geçiren sertifikaların geçerliliği de kaybolacaktır.

İSG Sertifika Vize Tarihi Geçerse Ne Olur? - General OSGB

Belge geçerlilik süresi geçen İSG sertifikalarının İSG takip sisteminden de silinmesi gerçekleştirilir. Buna göre özellikle de bu alandaki çalışmalarını sürdürmek isteyen kişilerin süreci en iyi biçimde takip etmesinde, İSG takip sisteminden de sertifika belgelerinin durumlarını takip etmesinde yarar vardır.

İSG Vize Yineleme Ücreti 2020

İSG vize yenileme ücreti 2020 yılı kapsamında da  araştırılan en önemli konulardan biridir. Buna göre fiyatlar değişiklik göstererek şu gibi fiyat tarifesine tabi tutulmuştur:

İSG Vize Yineleme Ücreti 2021 - General OSGB

İş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı, İSG eğitici sertifikası ve işyeri hekimliği ücretleri belirlenmiş fiyatlar olup, ayrıca diğer sağlık personeli sertifikası için belirlenen ücret oldukça ekonomiktir. Sertifika vize ücretleri bu fiyat üzerinden bu yıl kapsamınca sabitlenmiştir. İSG vize yineleme ücreti 2020 yılı kapsamında bu fiyatlarla alıcılarını beklemektedir.

İş sağlığı ve güvenliği kapsamında kariyer planı yapmak isteyen ve neticesinde sertifikaya da sahip olarak bu alanlarda kendilerini geliştirmek isteyen kişilerin mutlaka İSG takip sistemi üzerinden de yine belgeleri en kolay ve hızlı biçimde takip etmeleri gerektiği de unutulmamalıdır. Sizler de İSG sertifika vize ücretlerinin takibiyle birlikte 5 yıl geçerlilik süresinin dolmasına yakın yapacağınız hamleler ile birlikte yeni sertifikalarınızı da elde edebilirsiniz.

İSG Vize Yineleme - General OSGB

İş sağlığı ve güvenliği alanı her geçen gün rağbet görmekle birlikte aynı zamanda bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin de mutlaka takip etmesi gereken konular mevcuttur. İSG sertifika vize tarihi geçerse ne olur? gibi konular başta olmak üzere vize ücretler için de araştırmaların yapılması gerekiyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. General OSGB
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Ticaret Merkezi 10 AU 102 Esenler/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.