| General OSGB | OSGB

OSGB Fiyat Listesi

OSGB fiyat listesi, temel olarak iş güvenliği ve işyeri hekimliği hizmeti sunan firmaların bu hizmetlerine karşılık belirlediği bir tablodur. Bu firmalar tarafından sunulan hizmetlerin karşılığı olarak belirlenen ücretler işletme sahiplerinin de bilgisi dâhilindedir. İş güvenliği alanında yüzlerce işletmeye profesyonel İSG uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli hizmeti sunulmaktadır. Resmi olarak belirlenen süreler için belirlenen fiyat listesi makul ölçülerde olmakta, işyerlerine yük olarak algılanmamaktadır.

Tahmini OSGB Fiyat Listesi Skalası - General OSGB

İşletmelerin tehlike sınıflarına ve çalıştırdıkları personele göre belirlenen hizmet süreleri resmi bir hüviyette olduğu için, belirlenen ücretlerin de Bakanlık tarafından belirlenen sınırlar içerisinde kalma zorunluluğu vardır. Sunulan hizmetin niteliği ve süresi bunda önemli rol oynamaktadır. Firmamızın verdiği tüm hizmetlerin yüksek standartlarda olmasına dikkat edilmektedir.

İş güvenliği temel eğitimi, hijyen eğitimi, iş kazası sonrası yinelenen eğitimler, işyerine ayrılan süre, çalışanlara rehberlik etme, İSG kurullarına katılma gibi ana işlevleri yerine getiren İSG uzmanları, çalışanların işe giriş sağlık raporları, periyodik muayeneleri, iş kazası sonrası ve iyileşme sonrası tedavilerin takibi, meslek hastalığı ile ilgili yapılan işlemleri gerçekleştiren işyeri hekimleri ile işyeri hekimine sağlık taramaları ve diğer görevlerinde yardımcı olup büro işlerini yürüten diğer sağlık personelinin yaptığı hizmetler, OSGB fiyat listesi konusunda belirleyici rol oynamaktadır.

OSGB Fiyat Listesi 2021

Bir bütün halinde işletmenin tüm sağlık ve güvenlik koşullarına uygun olmasını sağlayan OSGB firmaları, bünyelerinde istihdam ettikleri uzmanları ile hizmeti ayağa kadar götürmektedir. İlgili yönetmelikler kapsamında yürütülen hizmetlerle ilgili OSGB fiyat listesi 2021 koşulları da günün şartlarına göre yeniden belirlenmiştir. Gerek işletmelere ekonomik yük getirmemesi amacıyla gerekse ihtiyaç duyulan hizmetin zorunlu olması nedeniyle fiyatlandırmada süre bazlı değerlendirmeler etken olmaktadır.

OSGB Fiyat Listesi 2021 - General OSGB

Günümüzde çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli işyerlerinin çalışan sayılarına göre alacakları iş güvenliği hizmeti süresi bellidir. OSGB fiyat listesi iş güvenliği uzmanlarının verdiği hizmetin yanı sıra işyeri hekimlerinin verdiği hizmetleri için de belirlenmektedir. İşletmelerin bu hizmeti almak için görüştükleri OSGB firmaları ile ücretlendirme tarifesini en baştan konuşmaları ve sözleşmeyi ondan sonra imzalamaları önemlidir.

Resmi bir ilişki kurulduğu için gerek OSGB firmaları gerekse işverenlerin sözleşme sonrası İSG-KATİP modülünden çalışmaları takip etmesi ve değerlendirmesi gerekir. OSGB bünyesinde çalışan uzmanların verdiği hizmetler ilgili modüle belirtilen zamanlarda işlenmelidir. Çalışanların iş güvenliği ile ilgili almak zorunda oldukları tüm eğitimlerin, işletmede yapılan çalışmaların tamamının, ramak kala olaylarının, iş kazalarının, meslek hastalıklarının modüle işlenmesi takibin sağlanması açısından zorunludur.

OSGB Fiyatları Ne Kadar?

Doğal olarak İSG hizmeti almak mecburiyetinde olan tüm işletmeler OSGB fiyatları ne kadar sorusunu önce online arama yaparak, daha sonra da anlaşmayı düşündüğü firmayla görüşerek öğrenmek istemektedir. Belirli bir bütçe ayrılması gerektiğinden bu konudaki araştırmalar işin doğası gereği olmalıdır. İşletmelerin bu konuda belirli bir fikre ve karara sahip olmadan önce OSGB firması ile görüşmesi çok önemlidir.

OSGB Fiyatları Ne Kadar? - General OSGB

Yüz yüze yapılacak görüşme birçok sorunun cevabının bulunmasını sağlayacaktır. İlk kez İSG hizmeti alacak firmaların bu görüşmede daha çok soru sordukları ve öğrenmeye çabaladıkları görülür. Elbette ene popüler sorulardan biri de OSGB fiyat listesi olmaktadır. Bu fiyat listesi kapsamında hangi hizmetlerin alınacağını, fiyatlandırma haricinde ayrıca masrafların neler olabileceğini öğrenerek belirli bir yıllık bütçe ayırmak, planlı hareket etmenin önemli bir göstergesidir.

OSGB fiyat listesi incelenir ve firma ile işletme arasında düzenlenecek sözleşme ile hizmet başlar. Profesyonel olarak sunulan hizmet sonunda yıllık süreç değerlendirilir ve raporlar hazırlanarak İSG hizmeti ile ilgili modüllere işlenir.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. General OSGB
Web Tasarım: Akademi Grafik 

  • Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Ticaret Merkezi 10 AU 102 Esenler/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.